Akbank Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?


1 dakikada okunur
Akbank Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

Akbank BES iptali nasıl yapılır?

Akbank bireysel emeklilik iptali yapmak için, Akbank iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek bireysel emeklilik iptal işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel emeklilik iptali Akbank için yapmanız gereken aşağıda ki adımlardan herhangi birine başvurabilirsiniz:

Akbank bireysel emeklilik iptali iletişim numarası?

Akbank bireysel emeklilik iptali için hafta içi 09.00-24.00, hafta sonu 09.00-19.00 saatleri arasında 444 11 11 no'lu telefonu arayabilirsiniz. Yurt dışından yapılacak aramalarda telefon numarasının başına +90 (0090) ekleyerek +90 216 444 11 11'i çevirebilirsiniz. Telefon ile bireysel emeklilik iptal onayınız alındıktan sonra banka hesabınıza yada sizin belirtmiş olduğunuz farklı hesap numarasına bireysel emeklilik iptali karşısında hak ettiğiniz tutar geri yatıralacaktır.

Akbank bireysel emeklilik iptali hangi şubeler ile yapılır?

Bireysel emeklilik iptali için size en yakın Akbank şubesine uğrayarak, gerekli form ve belgeleri doldurduktan sonra 14 gün içerisinde Akbank bireysel emeklilik iptal işleminiz gerçekleşir.

Akbank BES iptalinde ne kadar kesinti oluyor?

Bireysel emeklilik iptal sözleşmenizde ki maddelere göre sizin yatırdığınız tutar ve kaldığınız zaman dilimine göre müşteri hizmetleri tarafından yapılacak bes iptalindeki kesinti size söylenmektedir.

Related Makaleler

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
2 dakikada okunur
Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar
2 dakikada okunur
Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır?
2 dakikada okunur
Kredi Kartı Yenileme Nasıl Yapılır?
2 dakikada okunur
n11 - Akbank Direkt Öde Kampanyası
1 dakikada okunur
N11 - Fibabank Özel Faizsiz Masrafsız Kredi
1 dakikada okunur

YUKARI GİT

Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Sohbet