İzmir Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?


1 dakikada okunur
İzmir Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzmir doğalgaz İzmir il'inin tamamına gaz hizmeti sağlayan firmadır. 2005 yılından itibaren İzmir halkına hizmet veren firma, her geçen gün alt yapısını yenileyerek ve genişleterek müşteri memnuniyeti yüksek bir hizmet vermeyi kendilerine hedef koymuşlardır.

İzmir Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

İzmir doğalgaz fatura sorgulama işlemleri için İzmir gaz sitesini kullanarak, üye girişi yaparak görüntüleyebilirsiniz. İzmir gaz sitesine üye olmadıysanız buraya tıklayarak önce siteye üye olabilirsiniz. Üye giriş işlemleri tamamladıktan sonra açılan ekranda doğalgaz fatura sorgulama ekranından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmir gaz fatura sorgulama işlemlerinizi yine akıllı mobil telefonunuzdan uygulamayı indirerekte gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Borç Sorgulama?

İzmir doğalgaz borç sorgulama işlemleri için İzmir gaz sitesine giriş yaparak sol tarafta bulunan Borç Sorgulama menüsünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yakın zaman da İzmir gaz abone numaraları "Hesap Numaraları" olarak değiştiği için abone numaranızı değil, hesap numaranızı girmeniz gerekmektedir. Yeni hesap numaranızı bilmiyorsanız, İzmir gaz Abone No Öğrenme alanına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Abone Durum Sorgulama?

İzmir doğalgaz abone durum sorgulama yapmak için siteye giriş yapınız. Sol taraftaki menüden Abone Durum Sorgulama alanına giriş yaptıktan sonra izmir doğalgaz abonelik durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Hesabınız doğalgaz borcunuzdan dolayı kapandıysa yada farklı sebebler varsa burada detaylı olarak abonelik durumuzunu görebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri internet üzerinden değil de telefon ile yapmak istiyorsanız, İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi 0850 222 33 35 telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.


Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
Önceki makale

Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Setcard Nedir?Setcard Türkiye'nin yemek kartıdır. Setcard restrauntlar, marketler, alışveriş mağazaları gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Setcard mobile ödeme avatanjları, setcard setpara ile puan kazanma

Kredi Kartı Yenileme Nasıl Yapılır?
Sonraki makale

Kredi Kartı Yenileme Nasıl Yapılır?

Kredi kartlarının avantajlı kullanımı ve bankaların müşterilerine sunduğu cazip kampanyalar kart kullanıcılarının sayısını her geçen gün arttırıyor. Kredi kartlarının bu kadar sık kullanıldığı bir durumda


Related Makaleler

YUKARI GİT