Papara Kart Nedir? Papara Kartımı nasıl aktif edebilirim?


1 dakikada okunur
Papara Kart Nedir? Papara Kartımı nasıl aktif edebilirim?

Papara Kart Nedir?

Papara Card, Papara hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Hesabına para yükleme noktalarından veya havale/eft yaparak para yükleyebilir, Papara Card ile yüklediğin parayı tüm dünyada harcayabilirsin.

Papara Sanal Kart Nedir?

Sanal kartını dilediğin kadar açıp kapayabilirsin. Web sitesine veya uygulamaya giriş yaparak Papara Card > Papara Sanal Kart> Kullanıma Kapat/Aç adımlarından sanal kartını istediğin zaman kapayabilirsin. Kartın kullanıma kapandığında, karttan harcama yapılamaz. Kartını tekrar açtığında ise, kart numarası, son kullanım tarihi ve CVV bilgileri değişmez. Kartın limiti kadar harcama yapılabilir.

Papara Kartımı Nasıl Aktif Edebilirim? (Papara Kart Aktivasyon Nasıl Yapılır?)

Papara hesabına giriş yap.
Papara Card sayfasından,
Lite Card eklemek istersen Yeni Kart Ekle -> Lite Card Tanımla seçeneğine tıkla, kart bilgilerini gir ve Aktive Et butonuna tıkla.
Black Card'ını aktifleştirmek istersen kartını seç ve Aktif Et butonuna tıkla.

Yukarıdaki işlemlerden sonra Papara kart kampanyalarından faydalanarak, Youtube, Steam, Google Play ve Alışveriş sitelerinden Papara kart indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Papara Kart kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz.

Papara sanal kart ile de birçok alışveriş sitesinden kuponlar oluşturarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Papara sanal kart nedir? soruna yukarda cevap verilmiştir.


EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
Önceki makale

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?

Bankaların hayatımızdaki yer ve önemi o kadar geniş ki, her gün mutlaka bankacılık işlemlerimiz olmaktadır. Her bankanın birçok şehirde ve semtte şubesi bulunmaktadır. Eskiden her

Kocaeli Kart Bakiye Sorgulama?
Sonraki makale

Kocaeli Kart Bakiye Sorgulama?

Kocaeli Kart, Kocaeli'de toplu taşıma araçları hizmetinden yararlanırken kullanılan bir karttır. Kocaeli Kart ile ulaşım yapmadan önce kent kart bakiye durumunuzu kontrol etmeniz gerekmektedir. Yine


Related Makaleler

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
2 dakikada okunur
Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
1 dakikada okunur
Metropol Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?
2 dakikada okunur
CGV Cinema Club Nedir? CGV Cinema Puan Sorgulama?
1 dakikada okunur

YUKARI GİT