Paycell Kart Nedir, Nasıl Kullanılır?


1 dakikada okunur
Paycell Kart Nedir, Nasıl Kullanılır?

Paycell Kart; içine yüklediğin para kadar harcama yapmana, mağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanılabileceğin ve harcadıkça internet kazandıran alışveriş kartıdır.

Paycell Kart'ın banka kartından ya da kredi kartından farkı nedir? Neden Paycell Kart kullanmalıyım?

Mağazalarda ve internette ki diğer kartların kullanıldığı her yerde kullanılabilirsiniz. Paycell Kart kullanmak için başvuru yapmanıza gerek yoktur, sözleşme imzalama, kefil gösterme derdi yoktur. Paycell Kart kullanmak için sadece bir cep telefonu numarasına sahip olmanız ve TC vatandaşı olmanız gerekmektedir.

Yaş sınırı olmadığı gibi, hesap işletim ücreti ya da yıllık kredi kartı aidatı gibi yüksek masrafları da yoktur. Üstelik Paycell Kart sahipleri her 1 TL harcamasından 2 Paycell Puan kazanır. Paycell Kart sadece Turkcell müşterilerine değil tüm operatörlere açıktır, yani Vodafone ve Türk Telekom hat sahipleri de Paycell Kart kullanabilir; kampanya ve fırsatlarından yararlanır.

Paycell Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Paycell kartınıza bakiye yükledikten sonra uygulama içerisinden Paycell bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Paycell bakiye sorgulama da problem yaşarsanız 0850 622 60 60 çağrı merkezini arayabilir yada [email protected] adresine e-posta göndererekte Paycell bakiye öğrenme işlemini yapabilirsiniz.

Related Makaleler

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
2 dakikada okunur
Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?
1 dakikada okunur
Metropol Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?
2 dakikada okunur

YUKARI GİT

Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Sohbet