Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?


1 dakikada okunur
Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Setcard Nedir?

Setcard Türkiye'nin yemek kartıdır. Setcard restrauntlar, marketler, alışveriş mağazaları gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Setcard mobile ödeme avatanjları, setcard setpara ile puan kazanma gibi bir çok avantajları vardır.

Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Setcard bakiye sorgulama işlemlerini Setcard Mobile Uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Setcard bakiyelerinizi kolayca mobil uygulama üzerinden Setcard üyeliği oluşturarak anlık takip edebilirsiniz. Yine uygulama üzerinden bakiye sorgulama dışında kolayca Setcard mobil ödeme işlemi de yapabilirsiniz.

Setcard bakiye sorgulama dışında uygulama da bir defaya mahsus Setcard temazsız ödeme seçeneğini aktif ederseniz kartınız yanınızda olmadan da tüm üye iş yerlerinden setcard mobil ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Setcard kalan bakiyeler silinmez, bu yüzden aynı ay içerisinde setcard bakiyelerinizin silinme durumu olmayacağı için bakiyelerinizi biriktirip Setcard üyesi her yerde kullanabilirsiniz.

Setcard Geçen Yerler?

Setcard geçerli olan üye işlerini mobil uygulama üzerinden ya da Setcard çağrı merkezi 444 0 351 arayarak öğrenebilirler. Türkiye de yaygın olarak kullanılan Setcard firması ile hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Setcard geçen yerlerden komisyonsuz alışveriş için önceden ilgili yerden bilgi almanız önemlidir.

Setcard Nakite Çevirme?

Her yemek kartı gibi Setcard nakite çevirme işlemi yapabilirsiniz. Unutmamanız gereken önemli bir husus, komisyonsuz kimse setcard bakiyenizi nakit çevirmez. Bu yüzden setcard nakite çevirmeden önce üye iş yerleri ile komisyon ücreti hakkında bilgi alınız. Setcard nakit işlemlerinizde uygulama üzerinden yada Setcard çağrı merkezini arayarak yakınınızda ki Setcard üye işyerleri bilgilerini öğrenip, telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Related Makaleler

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
2 dakikada okunur
Metropol Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?
2 dakikada okunur
CGV Cinema Club Nedir? CGV Cinema Puan Sorgulama?
1 dakikada okunur

YUKARI GİT