Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?


1 dakikada okunur
Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası BES iptali nasıl yapılır?

Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali yapmak için, Ziraat Bankası iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek bireysel emeklilik iptal işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel emeklilik iptali Ziraat Bankası için yapmanız gereken aşağıda ki adımlardan herhangi birine başvurabilirsiniz:

Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali iletişim numarası?

Akbank bireysel emeklilik iptali için hafta içi 09.00-24.00, hafta sonu 09.00-19.00 saatleri arasında 0850 222 97 00 no'lu telefonu arayabilirsiniz.  Ziraat bankası çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla 2 - 1 ve 1 tuşlarına basarak direk bireysel emeklilik müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali internet şubesinden nasıl yapılır?

Bireysel emeklilik iptal işlemi için alternatif kanal olan  Ziraat bankası internet şubesi üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz. İptal işlemini başlatmak için ziraatbank.com.tr internet adresine giriş yapıldıktan sonra ekranda karşınıza gelecek “Değişiklik ve Talepler”  bölümünden  “otomatik katılımlı sözleşmeler” inin yer aldığı bölüme gitmelisiniz. Bu ekranda karşınıza çıkacak “cayma talebi” butonuna basarak iptal işlemlerini internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hayat Sigortası İptali Nasıl Yapılır?

Yukarda bahsettiğimiz Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali için internet şubesi üzerinden yine işlem yapabilirsiniz. Hayat sigortası iptali Ziraat Bankası için çağrı merkezini (0850 222 97 00) arayakta yine yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası BES iptalinde ne kadar kesinti oluyor?

Bireysel emeklilik iptal sözleşmenizde ki maddelere göre sizin yatırdığınız tutar ve kaldığınız zaman dilimine göre müşteri hizmetleri tarafından yapılacak bes iptalindeki kesinti size söylenmektedir. Yine burada unutmamanız gereken tutar devlet tarafından yapılacak yasal kesintilerdir.

Related Makaleler

EFT ve Havale Nedir? Arasındaki Fark Nelerdir?
2 dakikada okunur
Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar
2 dakikada okunur
Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır?
2 dakikada okunur
Kredi Kartı Yenileme Nasıl Yapılır?
2 dakikada okunur
n11 - Akbank Direkt Öde Kampanyası
1 dakikada okunur
N11 - Fibabank Özel Faizsiz Masrafsız Kredi
1 dakikada okunur

YUKARI GİT

Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Sohbet